Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada zehirli süt görmek

Rüyada zehirli süt görmek

Rüyada zehirli süt görmek bir sebeple yaşanacak en ufak bir tartışmanın bile çok büyük bir kavgaya dönüşeceğine, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine ve araya girmeye çalışan aile büyüklerinin de kalbinin kırılacağına, rakibine karşı galibiyet kazanacağına, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına bu sayede yaşamının daha eğlenceli, keyifli hale geleceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, sayfiye bir yerde kafa dinleyip, kendisi ile baş başa kalacağına, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, sermaye kaybedeceğine işarettir.

Rüyada zehirli süt gördüyseniz:

  • İhtiyacınız olmayan şeyler için yüksek miktarlı harcamalar yapabilirsiniz.

Rüyada zehirli süt görmek günahlarına tövbe edeceğine, rüya sahibinin hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada zehirli süt içmek arkadaşlarıyla da görüşmediği gibi, sosyal hayatını da askıya alacağına, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, hayatındaki pürüzleri düzelterek yepyeni bir yaşam sayfası açacağına delalet eder.

Rüyada zehirsiz yılan görmek içinden çıkılamaz bir hal alacağına, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına delalet eder.

Rüyada zehir sıkmak kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, sorunların ve sıkıntıların son bulacağına, maddi ve manevi olarak çok daha güçlü bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada zehirli sarmaşık görmek sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine, ondan kazanç elde edeceğine, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına ve mutluluğa ereceğine işaret eder.

Rüyada zehirlemeye çalışmak yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, işlerinin kendisini çekemeyen insanlar tarafından baltalanacağına, işlerin düzene gireceğine, çekilen sıkıntıların ve zorlukların da son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada zehirli karınca görmek eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına, masumluğunu ispat edeceğine delalettir.

Rüyada tüpten zehirlenmek yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine, karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, bu sebepten ötürü işlere kısa da olsa bir süre ara verileceğine, kötü bir sürprizle karşılaşılacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments