Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yüzenleri görmek

Rüyada yüzenleri görmek

Rüyada yüzenleri görmek işlerinin pek istemeyeceği, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, başarı kaydedeceğine, kişinin adeta gençleşeceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına, rüyayı gören kişinin suskunlaşacağına, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar getireceğine, geniş bir ev satın alacağına, karakterinin gittikçe oturmaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada yüzenleri gördüyseniz:

  • Taleplerde bulunan kişilerin taleplerini anında yerine getirme ya da karşı koyma eğilimi gösterebilirsiniz.

Rüyada yüzülmüş kafa görmek sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü ruhsal olarak hasta olacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına işarettir.

Rüyada yüzü tüylenmek bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına, kardeşleri ile girdiği bir işte yalnız başına bırakılacağına, musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına işarettir.

Rüyada başkasını yüzerken görmek rakipsiz hale geleceğine, kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına, eş, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzünü görememek bir uzmana başvurulacağına, sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına, işlerin günden güne bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada denizde yüzerken korkmak mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, uzun zaman boyunca çok üzülüp kahrolacağına, mutluluk dolu bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada yüzünün çillendiğini görmek sorunlu bazı kişiler ile tartışacağına, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzüne tokat atmak çok önemli ve başarılı çalışmalara imza atacağına, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine ve rüyayı gören kişinin, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüzünde delik görmek maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine, keyifli sohbetler edeceğine, yardım edilen kişilerin ihanetle cevap vereceklerine, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments