Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yılan ve böcekler görmek

Rüyada yılan ve böcekler görmek

Rüyada yılan ve böcekler görmek bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına, rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, iş hayatında yaşanan bazı kayıplar yüzünden sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, umutlarını kaybedeceğine, özgüveninin ve cesaretinin kırılacağına, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine, ailesinden, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına, büyük başarılar elde edeceğine, hayli sağlam başarılara imza atacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine, şansının ve bahtının açılacağına inanılır.

Rüyada yılan ve böcekler gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızı ya da iş hayatınızı ilgilendiren önemli fırsatlar söz konusu olabilir.

Rüyada böcek ve yılan görmek yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine, stresini üzerinden atarak enerjisini artıracağına, sevdiği kişilerden zarar göreceğine inanılır.

Rüyada yılan böcek görmek mallarının artacağına, bunun farkına varacağına, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada yılan ve böcekler görmek telaşlı geçirilen günlerin kişiye mutluluk vereceğine, yarınları için isabetli kararlar alacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine işarettir.

Rüyada böcek yılan görmek hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine, onunla bir ömür mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada yılan ve böcek görmek nefsini terbiye etmeyi bileceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, işlerin büyük kazanç sağlayacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, hayatının kolaylaşacağına, rahatının da yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada dev hamam böceği görmek ilerleyeceğine, bilgi sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına, maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada hamam böceği zehirlemek hayırlı ve büyük kazançlara ulaşılacağına, kazancının eksilmeyeceğine, ticaretinin de bozulmayacağına, maddi açıdan büyük zarar edileceğine, düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine, büyük tartışmalar yaşanacağına delalettir.

Rüyada vücudundan böcek çıkarmak aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına, hayatını sürdürmekte zorlanacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments