Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yeni doğan at görmek

Rüyada yeni doğan at görmek

Rüyada yeni doğan at görmek onun yolundan ayrılmayacağına, onunla gönül ve fikir birliği edeceğine, anne babanın üzüntü duyacağına, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, malını, parasını ve işini kaybedeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, rızkının genişleyeceğine, kasasının ağırlaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeni doğan at gördüyseniz:

  • Zaten tamamen kontrolu alamamıştın sonra iyiden iyiye kaybediyorsun.

Rüyada yeni doğan at görmek maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, sorun yaratan olayların çözüme kavuşturulacağına, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeni doğan balık görmek borçların kısa sürede ödeneceğine ve mutlu olunacağına, hayatında parasızlık, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, karının tok, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeni doğan bebeğin dişlerinin olduğunu görmek onları gücendireceğine ve çok kıracağına, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, zor durumda olanın da halinin gittikçe kötüleşeceğine alamet eder.

Rüyada yeni doğan erkek çocuğu emzirmek büyük sorunlar yaşayacağı bir dönemi neredeyse hiç zarar görmeden atlatacağına, rüya sahibinin mutluluğua kavuşacağına, moralinin, keyfinin kaçacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeni doğan kuzu görmek içebileceğine, hayırlı, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına, sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına delalettir.

Rüyada yeni doğan bebek bulmak sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına ve her zaman şükredeceğine, hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına rivayet eder.

Rüyada yeni doğan çocuğunun olduğunu görmek kötü noktalara geleceğine, beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına işarettir.

Rüyada yeni doğan bebek görmek ekonomik kayıpların sürekli artacağına, hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapacağına, huzura erileceğine delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.