Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yaz yağmuru görmek

Rüyada yaz yağmuru görmek

Rüyada yaz yağmuru görmek çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine ve bu durumdan ötürü çok büyük başarılar elde edeceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına, tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, artık refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına, maddi kayıpların olacağına işaret eder.

Rüyada yaz yağmuru gördüyseniz:

  • Aslında aynı şeyleri istiyor veya düşünüyor olsanız bile, ne pahasına olursa olsun size itiraz eden veya yapmanız gereken şeyleri söyleyen kişiler olabilir.

Rüyada yaz yağmuru görmek kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan rüya sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, rakiplerin her konuda fark atacağına, hafif ve iyi hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir erkekle yazismak sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, işinde istediği başarıyı elde edeceğine, sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına delalet eder.

Rüyada isim yazan kolye görmek tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine yorulur.

Rüyada yaz olduğunu görmek bir sebeple yaşanacak en ufak bir tartışmanın bile çok büyük bir kavgaya dönüşeceğine, esenleyeceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine işaret eder.

Rüyada kırmızı yazan kalem görmek tüm özlemini gidereceğine ve çok mutlu olacağına, bir sebeple kendisine dikkat etmesi daha soğukkanlı davranması ve gelen bütün sorunların ve sıkıntının Allah’tan geldiğini düşünmesi gerektiğine ve bu sayede kendisini kısa bir zaman içinde toparlayacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada isim yazan altın kolye görmek kişinin kötü günler geçireceğine, düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, patron koltuğunda oturacağına ve çok iyi noktalara geleceğine, rahata ereceğine ve geniş geniş yaşayacağına işarettir.

Rüyada yazı yazan görmek onlarla bir daha ayrılmamak üzere bir araya geleceğine, gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, rahat ettim derken çok sıkıntılı bir duruma düşebileceğine tabir olunur.

Rüyada yaz mevsimi görmek çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine ve geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, ilerleyeceğine delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.