Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada vesvese görmek

Rüyada vesvese görmek

Rüyada vesvese görmek yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına, başarılı bir kariyere ve çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, aile içinde huzurunun yerinde olacağına, bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, hem de ailesi tarafından hoş karşılanmayacağı için probleme dönüşeceğine, dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sorunlarının sona ereceğine, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, ailesinde de büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada vesvese gördüyseniz:

  • Sorumluluk veya görevlerinizi yerine getirmeniz eleştirilerin önünü kesebilir.

Rüyada vesvese yapmak elindekileri de alıp götüreceğine, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, kazancının da garanti ve sabit olacağına alamet eder.

Rüyada vesvese görmek kafasının da rahat edeceğine, bunun da kendisi için hayırlı olacağına, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments