Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada uyuduğunu görmek

Rüyada uyuduğunu görmek

Rüyada uyuduğunu görmek aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine, çok büyük ve sorunlu olaylar yüzünden çok yıpranacağına, iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine ve dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına, işlerin çok kolay şekilde yürüyeceğine, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, çok zor durumlara düşeceğine ve iş hayatı ile ilgili çok sıkıntılı bir dönem yaşayacağına, nefsini terbiye etmeyi bileceğine yorulmaktadır.

Rüyada uyuduğunu gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyette olursanız olun birileri size karşı dostça olmayan tutumlara girebilirler.

Rüyada karda uyumak namaz kılacağına, sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, geleceği için doğru ve isabetli adımlar atacağına alamet etmektedir.

Rüyada yağmurun altında uyumak sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, mal ve para biriktireceğine, hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyle uyuduğunu görmek eline geçen fırsatların kazançtan çok zarar getireceğine, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine, işini kaybedeceğine, parasız ve ekmeksiz kalacağına işarettir.

Rüyada kanepede uyumak her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine, girdiği hiçbir işte başarı sağlayamayacağına, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına delalettir.

Rüyada oturarak uyumak sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güzelliklere rast gelineceğine,vicdanlı, akıllı, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına, bir sebeple bazı sorunlarla muhatap olacağına inanılır.

Rüyada yabancı bir erkekle uyumak dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, bu durumlardan kurtulmak ve bu sıkıntıları çözmek için yeni yollar arayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kardeşinin uyuduğunu görmek sorunların zor bir durum yaşatacağına, maddi kayıpların sona ereceğine ve tekrar birikim yapmaya başlanacağına, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü birinin uyuduğunu görmek elde bulunan bazı gayrimenkullerin satışa çıkarılacağına, canının derdine düşeceğine, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments