Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ünlü biriyle oyun oynamak

Rüyada ünlü biriyle oyun oynamak

Rüyada ünlü biriyle oyun oynamak ele geçecek ve devamı olmayacak mala, daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına, sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, zorlu bir dönem geçirileceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına, saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına, hasret çeken sevgililerin kısa zamanda kavuşacaklarına ya da sevilen kişiyle sürpriz bir karşılaşma olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ünlü biriyle oyun oynamak gördüyseniz:

  • Sizi suçlu hissettirmeye çalışan kişiler olabilir.

Rüyada ünlü biriyle oyun oynamak yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine ve iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına, maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına ve kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından yerileceğine işarettir.

Rüyada ünlü dizi oyuncusu görmek nefsine yenileceğine, zor günlerin sona ereceğine, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ünlü bir oyuncuyu görmek hayallerinin, isteklerinin, amaçlarının ve beklentilerinin de gerçekleşeceğine, ettiği zararları telafi edeceğine, kazancını arttıracağına, iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine delalettir.

Rüyada ünlü oyuncu görmek işindeki bereketin, bolluğun ve verimin de artacağına, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına yorulur.

Rüyada ünlü kadın oyuncu görmek onun tarafından çok sevilip, sayılacağına, zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, verilen görevi yerine getirmek için gereken imkânların sağlanamayacağına işarettir.

Rüyada ünlü bir oyuncu görmek evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, bol kazanç elde edileceğine inanılır.

Rüyada ünlü oyuncular görmek el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, geleneklere aykırı ve İslami hayattan uzak bir yaşama sahip olunacağına, düzenli ve disiplinli bir yaşam kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada ünlü bir erkek oyuncu görmek yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına, hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, maddi ve manevi zarara uğranacağına, işlerin büyük bir açmaza gireceğine rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

2 yorumlar

  1. hocam rüyamda sevdiğim ünlü oyunculardan biri olan ahmet sonuçu gördüm onula gezdik tarihi mekanlara baktık yemek yedik oyun oynadık kısaca eğlendik sonra abimi gördüm ve onuda oyun oynamya ikna etim ama abim ilk başta oyun oynamak istemiyordu yani çok yalvardım zorla ikna etim nerdeyse sonra bir süre oyun oynadık eğlendik sonra abim oyundan çıkmıştı ve benide ikna etmeye çalışıyordu ama ahmet tam tersine bi el daha atlım diye beni ikna etmeye çalışıyordu 2 iside çok yalvardı sonunda ben abimi dinleyip oyundan çıktım ve rüya biti yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekürler

    • Rüyanız hayır olsun,
      Rüyanız bolluğa, sakinliğe ve şansa yorulur. Rüya alimlerine göre işindeki bereketin, verimin ve bolluğun artacağına; sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının keyfini süreceğine; kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine tabir olunur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.