Rüyada uçan kedi görmek

Rüyada uçan kedi görmek işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine, kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının da artık geride kalacağına, her hayalini de gerçekleştireceğine, her işte kendisi kadar ailesinin de onayını alma ihtiyacı içinde olan rüya sahibinin izlediği yolun doğru olduğuna ve kar dolu işler sonrasında büyük taşınmazlar alacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, sorunlarından arınacağına, kendisinin de ona sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına, sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına inanılır.

Rüyada uçan kedi gördüyseniz:

  • Kendinize dönük ilgi alanlarınız daha çok işinize yarayabilir.

Rüyada kedinin uçtuğunu görmek yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, iyi mevkilere layık olduğunu göstererek hak ettiği terfiyi de en kısa zamanda alacağına işaret etmektedir.

Rüyada uçan kedi görmek kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına ve elindekilerinin de gideceğine, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine yorulur.

Rüyada uçan yengeç görmek anne babasından çok hayırlı dualar alacağına, duygularını açığa vuracağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun kaçacağına delalet eder.

Rüyada uçan balona binmek hayırlı bir karar verileceğine, kazancının hiçbir şekilde daha azalmayacağına, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine ve bu sayede hayır duaları alınacağına yorulur.

Rüyada çatının uçmasını görmek kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, kazancının her geçen gün artacağına inanılır.

Rüyada uçabildiğini görmek yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede çok büyük ferahlık yaşayacağına, tersliklere ve aksiliklere sebebiyet vereceğine, yaptıklarının da tatsız olaylara ve sonuçlara varacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uçtuğu görmek kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, hayatının en büyük fırsatını elde edeceğine ve bu sayede kolay kolay kimseye nasip olmayacak kadar lüks ve güzel bir hayat yaşayacağına, şansızlığın kırılacağına tabir olunur.

Rüyada yılan uçtuğunu görmek emeklerinin heba olacağına, çok önemli bir sağlık sorunu olmadığı için kısa sürede ortadan kalkacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top