Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölü kedi görmek

Rüyada ölü kedi görmek

Rüyada ölü kedi görmek çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, yakın bir zaman içinde ortaya çıkan bereketsizlik ile başa çıkmak zorunda kalacağına, rüya sahibinin kendisine olan güveninin artacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, sevilen bir kişinin kazanacağı bir başarıdan dolayı sevinileceğine, geç de olsa huzura erileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölü kedi gördüyseniz:

  • Ağzınızdan çıkacak yanlış bir söz, ya da bir arkadaşınıza söylediklerinizin ortaya çıkması ortalığı biraz karıştırabilir.

Rüyada ölü siyah kedi görmek sorunların günden güne artacağına, yapılan çalışmalara ve ortaya konulan projelere zarar vermeye ya da leke sürmeye çalışan insanlarla muhatap olunacağına, üzücü olaylar yaşanacağına, hayırlı başlayan işlerin zararlı biteceğine, müjdeli bir haber alarak sevineceğine, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölü kedi eti yemek ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, işlerin rayından çıkacağına, hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, iş güç sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kedi köpek ölüsü görmek sağlık sorunlarının şifa bulacağına, sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına yorulur.

Rüyada ölü yavru kediler görmek helal olmayana göz dikmeyeceğine, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine, dertlerine derman bulacağına yorulur.

Rüyada ölü kediye basmak sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, çok rahat bir şekilde çalışacağına, rahat bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada kedi ölüsünü görmek biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine ve kendisine yardım eden kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, sorunlu bir kişi ile tartışma yaşanacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada kedi yavrusu ölüsü görmek hedeflerini gerçekleştireceğine, eğlenceli zamanlar geçireceğine, güzel ve olumlu haberler alacağına, aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine ve endişe ettiği problemlerin çözüme ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada kedi ve fare ölüsü görmek bazı kişilerle tartışma yaşayacağına, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

2 yorumlar

  1. Rüyam da ev de sarı ölü bir kedi yavrusu vardı bir iki gün odamda kaldı kum dolu bi kabın içindeydi orda tutuyorduk resmen onu anlamı nedir etkisinden çıkamıyorum

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.