Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada toprak altında yılan görmek

Rüyada toprak altında yılan görmek

Rüyada toprak altında yılan görmek malının, parasının ve canın güvende olacağına, hayatının iyileşeceğine ve güzelleşeceğine, yaşam standartlarının yükseleceğine, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına, yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine, dünya nimetlerinden sonuna kadar yararlanacak olan rüya sahibinin rızkında azalma olmadan müreffeh bir hayat sürdüreceğine, sorunları olan kişilere yardım eli uzatılacağına ve aile büyüklerine saygı gösterileceğine, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına ve imkânlarının daha geniş hale geleceğine, hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına, saygınlığının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada toprak altında yılan gördüyseniz:

  • Ufak bir sürpriz söz konusu olabilir.

Rüyada toprağın altından çıkan yılan görmek atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, borçlarının arttığı bir dönem yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada toprak altında yılan görmek daha fazla zenginlik elde etmek için de hak olmayan kararları uygulayacağına, bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine, kazancını iki kat arttıracağına tabir olunur.

Rüyada toprağın altında yılan görmek alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, işlerin yoluna gireceğine, ailesini ve kendisini kalkındıracak işlere atılacağını, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine ve aile büyüklerine saygıda kusur etmeyen, hayırlı bir evlat olacağına, başarılarının artacağına, işlerinin yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada yılanın toprağa girdiğini görmek zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine ve huzur bulunacağına, hidayete ereceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, deyim yerindeyse kişinin koltuklarının kabaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada toprağın içinde yılan görmek sağlığının, rahatının, neşesinin, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına ve istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine, sıhhat kazanacağına delalet eder.

Rüyada yılanın topraktan çıktığını görmek rüya sahibinin sağlığına geri kavuşacağına, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, kalp kırıklığı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yılanı toprağa gömmek sorunlu bir ilişkiye başlanacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına, yapılan yanlış ortaklıklar neticesinde ticari kayba uğranacağına alamet eder.

Rüyada toprak rengi yılan görmek fırsatların elden kaçacağına, yaşanan sorunların günden güne çoğalacağına, hayattan yana yüzünün güleceğine ve büyük bir kısmet alacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments