Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada telefonun ıslandığını görmek

Rüyada telefonun ıslandığını görmek

Rüyada telefonun ıslandığını görmek deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, endişeli ve korku dolu günler geçireceğine, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, karlı çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada telefonun ıslandığını gördüyseniz:

  • Söylenenlerin ya da tavsiye edilen şeylerin altında yatan nedenleri araştırmanızda fayda var.

Rüyada telefonun ıslandığını görmek ticari yönden atılacak adımların hayırlı olacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına tabir olunur.

Rüyada idrarla ıslanmak her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada nisan yağmurunda ıslanmak yapılan çalışmaların kıskanan kişiler tarafından baltalanmaya çalışılacağına, musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, strese gireceğine, büyük atılımlar yapılacağına, bu atılımlar sayesinde üst yöneticiler tarafından çok güzel bir noktaya gelineceğine delalet eder.

Rüyada yağmurda ıslanmak ve dua etmek moralinin, keyfinin yerine geleceğine, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına rivayet eder.

Rüyada biriyle ıslanmak kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine, bol rızık elde edeceğine, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada şiddetli yağmurda ıslanmak uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, eşsiz ve güzel duyguların kendisine hediye edileceğine, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine yorulur.

Rüyada su ıslanmak sürpriz ve olumlu olaylar yaşayacağına, yüksek diploma alacağına, kişinin ağız tadına kavuşacağına yorulur.

Rüyada sağanak yağmurda ıslanmak işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine ve kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments