Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada taşlı ev görmek

Rüyada taşlı ev görmek

Rüyada taşlı ev görmek rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, yüklü miktarda bir mirasa kavuşacağına, çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, malından ve parasından kaybedeceğine, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, daha güzelleşeceğine yakışıklı olacağına, yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, dertlerin son bulacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, aldığı borçların katbekat artacağına delalettir.

Rüyada taşlı ev gördüyseniz:

  • Her şey bittiğinde kendinizi diğerleri için çok fazla şey yapmış halde bulabilirsiniz.

Rüyada evden taşınmış görmek yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına, parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, bir takım sorunlarla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada evi taşlanmak kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine, her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına, güzel vakit geçireceklerine, eskileri yadedeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına yorulmaktadır.

Rüyada taştan yapılmış ev görmek çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, her zaman el üstünde tutulacağına, yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa rivayet etmektedir.

Rüyada evde taş görmek işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına, büyük aksilikler yaşayacağına, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, bu sebeple maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine, kişinin nüfuzunu, elindeki imkanları kullanarak bu kişiye destek olup, yardımda bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada taşlı ev görmek sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, büyük zararlara uğrayacağına, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine yorulur.

Rüyada başka eve taşınacağını görmek maddi ve manevi olarak güçleneceğine, kısmet alacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada ev taşıyan birini görmek rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, zorlukların, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, beklediği hayırlı ve güzel haberleri bir türlü alamayacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına delalettir.

Rüyada taşınılmış ev görmek belalardan korunacağına, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına, başarılarının devamının geleceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments