Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada tarla yolu görmek

Rüyada tarla yolu görmek

Rüyada tarla yolu görmek sabit kalması yani ne büyümesi ne küçülmesi rüya sahibinin hayatının bazen sıkıntılı, bazen de rahat geçeceğine, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına, yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine ve yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına, sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tarla yolu gördüyseniz:

  • Ufak girişimler harikalar yaratabilir.

Rüyada tarla yolu görmek emeklerin zayi olacağı durumlar yaşanacağına, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına ve ileride çok zengin bir kimse durumuna geleceğine, ilerleyen günlerin kişi için herhangi bir sıkıntı olmadan keyifli olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeni sürülmüş tarla görmek geçimin daha kolay hale geleceğine, koşulların her geçen gün düzeleceğine, güvenliğinden vazgeçeceğine alamet eder.

Rüyada günebakan tarlası görmek bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, ters giden durumların düzeleceğine, tartışmaların ve sorunların sona ereceğine işaret eder.

Rüyada kayısı tarlası görmek manevi olarak ferahlayacağınıza, bereketin ve karın artacağına, gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada afyon tarlası görmek kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, ele geçen kazancın bu sayede çok artacağına, uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine inanılır.

Rüyada tarlada inek görmek çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, dostları ile samimiyetini daha fazla ilerleteceğine, hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine alamet eder.

Rüyada tarlada çilek görmek geçim sıkıntısı yaşayacağına, hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına delalettir.

Rüyada muz tarlası görmek hayatın keyifli bir hale geleceğine, ortaklı işlere iştirak edileceğine, yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments