Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada tarihi medrese görmek

Rüyada tarihi medrese görmek

Rüyada tarihi medrese görmek yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına, kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, kısmetlerin artacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kazancının çok daha fazla olacağına, borca batacağına, bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına işarettir.

Rüyada tarihi medrese gördüyseniz:

  • Otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinizde veya seyahatler esnasında daha dikkatli olmalısınız.

Rüyada tarihi medrese görmek kafasındaki kuşkuların ve güvensizliğin artacağına, huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına, melanetli olayların arka arkaya geleceğine, endişelerin yerini mutluluğun alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada medresede namaz kılmak sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, çok büyük mutluluklar duyacağına, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, şansının açılacağına, işlerinin yoluna gireceğine, helal kazanç elde edileceğine, büyük paralar kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada medrese görmek huzura erileceğine, küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada medreseye gitmek atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına, karşılaşılacak engellerden ötürü sıkıntı çekileceğine, işlerin yolundan çıkacağına, yapılan çalışmaların eskisi gibi kazanç getirmeyeceğine, sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada tarihi mekan gezmek başarıdan başarıya koşacağına, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine rivayet eder.

Rüyada tarihi eser bulmak etraftaki insanların dertlerine de çare bulunacağına, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına, yeni bir birlikteliğe başlanacağına delalet eder.

Rüyada tarihi eserleri gezmek karşısına kalbini çarptıracak, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına, kırmızı kostüm kiralamak ise alınacak kötü bir haber nedeniyle uzun süre sıkıntı içine düşüleceğine, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine ve atılan her adımda bolluk ve bereket ile karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada tarihi bir yeri gezmek dertlerinin sonunun geleceğine, korkularının, endişelerinin, hastalıklarının son bulacağına, elinde bulunan imkânları boşa harcayacağına, darlanacağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments