Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada tanımadığın birine hediye vermek

Rüyada tanımadığın birine hediye vermek

Rüyada tanımadığın birine hediye vermek yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına, maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine, bir türlü işin içinden sıyrılamayıp sinirden gözyaşı dökeceğine, destek istediği insanlardan hiçbir şekilde destek görmeyeceğine, iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, komşular tarafından kötülenileceğine, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına ve ilgi istenen bir işe gereken ilginin verilemeyeceğine, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına yorulmaktadır.

Rüyada tanımadığın birine hediye vermek gördüyseniz:

  • İlginç bir fikrinizin işe yaramaya başladığını görebilirsiniz.

Rüyada tanımadığın kişiden hediye almak mirasa, rakipsiz hale geleceğine, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine ve daha iyi bir duruma gelmek için sürekli koşturacağına yorulmaktadır.

Rüyada tanımadığın birine hediye almak şans ve bereket kapılarının açılacağına, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine ve üzüntü duyulacağına inanılır.

Rüyada tanımadığı birinden hediye almak kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine bu sayede huzur bulacağına, sağlığından ve ağız tadından olacağına, büyük atılımlar yapılacağına, bu atılımlar sayesinde üst yöneticiler tarafından çok güzel bir noktaya gelineceğine inanılır.

Rüyada tanımadığın birinden hediye almak gerçekleştireceği çok büyük bir proje ile birçok kişi tarafından isminin duyulacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, çok büyük bazı fırsatlar yakalanacağına delalet eder.

Rüyada tanımadığın birine hediye vermek kişinin en lüks evlere, arabalara ve topraklara sahip olacağına, çok büyük zararlar ile karşılaşacağına, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine rivayet eder.

Rüyada tanımadığın ev görmek yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, işlerinin ve projelerinin kendisine başarı ve zafer getireceğine, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine delalettir.

Rüyada tanımadığı bir erkekle evli olmak yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına, şansının kendisinden yana gideceğine, kısmetlerinin bol olacağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine yorulur.

Rüyada tanımadığın insanlarla kavga etmek sağlığın da bozulacağına, çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, üzüntülü haberler alacağına, emeklerinin heba olacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments