Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada tabanca aldığını görmek

Rüyada tabanca aldığını görmek

Rüyada tabanca aldığını görmek tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, rüya sahibine yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, parasız ve işsiz kalacağına, geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine, kişinin gülen yüzünün solacağına, herkesin rahat edeceğine, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına inanılır.

Rüyada tabanca aldığını gördüyseniz:

  • Yaratıcılık gerektiren işler veya bazı duygusal konular sonlanabilir veya sonuçlanabilir.

Rüyada tabanca aldığını görmek planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine, çok iyi kazançlar elde edileceğine, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına rivayet eder.

Rüyada birinden tabanca aldığını görmek enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, üzgün ve mutsuzsa çok mutlu olacağı haberler alıp keyifleneceğine delalet eder.

Rüyada kendi tabancasını görmek insanlardan uzaklaşılacağına, parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanacağına işaret eder.

Rüyada başkasında tabanca görmek sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada tabancayla adam yaralamak aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına, kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine, büyük maddi kazanç elde edileceğine ve zenginlik sahibi olunacağına, endişelerinin yerini umudun alacağına tabir olunur.

Rüyada tabancayla kovalandığını görmek bir dediğini iki etmeyeceğine, rüya sahibini kontrol etmekten vazgeçeceğine, darlanacağına, huzurunu kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada tabanca takmak hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına, insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine, fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine işaret eder.

Rüyada tabanca taşımak dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, büyük sıkıntılar yaşayacağına ve iş hayatı içindeki başarıların değerini yitireceğine, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments