Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada süt şişesi görmek

Rüyada süt şişesi görmek

Rüyada süt şişesi görmek karşısına çıkacak bazı kötü kişiler yüzünden işlerinin sekteye uğrayacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına ve üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine, işlerinin başarılı olacağına, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine alamet eder.

Rüyada süt şişesi gördüyseniz:

  • Bazı şeylerin hiç değişmeyeceğinden o kadar da emin olmamalısınız.

Rüyada şişe süt almak mutlu ve hafif hissedeceğine, kazancın katlanacağına, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cam şişede süt görmek onu huzura ve şifaya götürecek yollar bulacağına, ana baba için büyük bir ev alınacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada süt şişesi görmek hiçbir engele takılmadan, yolunda devam edeceğine, kendisini çok zorlayacak ve toparlanmasına bir türlü izin vermeyecek bir durumla karşılaşacağına, çok karlı yatırımlar yapacağına işaret eder.

Rüyada şişe içinde süt görmek çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, rüya sahibinin, bu kişiye sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için elinden gelen bütün yardımları yapacağına, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine ve kendisine ait fikirlerin başkası tarafından kullanılacağına rivayet eder.

Rüyada şişeye süt doldurmak yorucu geçen bir döneme girileceğine, bilgi sahibi olunmayan bir işi çabucak kavrayarak hemen kendisini gösterecek olan rüya sahibinin alkışlanacak işler yapacağına, hastalıklarını yeneceğine delalet eder.

Rüyada şişede süt görmek kişinin mutluluğunu artırarak, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, kazancını arttıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize, ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına delalet eder.

Rüyada şişe süt görmek kazaya ve belaya yakın olacağına, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına, kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine işarettir.

Rüyada boş süt şişesi görmek günahlarından tövbe eden kişinin dualarının da kabul olacağına, büyük bir şöhrete sahip olunacağına, işlerin çok iyiye gideceğine yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments