Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada simit sattığını görmek

Rüyada simit sattığını görmek

Rüyada simit sattığını görmek ancak işlerin gün geçtikçe daha da bozulması ve düşünülen adımların atılamaması yüzünden bazı sorunlar yaşanacağına, ortağının başka kimselerle iş çevireceğine ve büyük can sıkıntısı yaşayacağına, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, bazı kısmetsizlikler ve üzüntüler yaşanacağına, pişmanlığa, tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, arkadaşlarından, dostlarından, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine, işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyada simit sattığını gördüyseniz:

  • Elinize para geçebilir, yeni bir işe başlayabilirsiniz.

Rüyada simit kırıntısı görmek sevdiği kişilere yardım edeceğine, başarılarının sürekli olacağına ve hiçbir zaman dara düşmeyeceğine, rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına tabir olunur.

Rüyada bayat simit görmek kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, büyüleyeceğine, başarısız olacağına, huzurunu kaybedeceğine delalettir.

Rüyada birinin simit dağıttığını görmek kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, kısa sürecek bir işe gireceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına delalet eder.

Rüyada can simidi görmek evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, varolan sıkıntıların yerini mutluluğa ve sevince bırakacağına işaret eder.

Rüyada simit yaptığını görmek başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, hasret çekileceğine, fakir fukaraya yardım edileceğine ve bu sayede bol bol hayır duası alınacağına, sağlığının da bozulacağına delalettir.

Rüyada susamlı simit görmek hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, rüya sahibinin uyarı alabileceğine, işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına, çok uzun zamandan beri doğru bir şekilde ilerleyen işlerinin yakın bir zaman içinde duraklayacağına, kazancının epey düşeceğine inanılır.

Rüyada taze simit yemek bazı sorunların başgöstereceğine, ancak daha sonra verilecek bir karar yüzünden hiç beklenmeyen durumlarla karşılaşılacağına, hem güzelliği, hem de sahip olduğu lüks yaşam yüzünden pek çok gıybetinin yapıldığına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine tabir olunur.

Rüyada simit börek görmek geçimin daha kolay hale geleceğine, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.