Rüyada silah polis görmek

Rüyada silah polis görmek maddi anlamda rahatının daimi olacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, başarının, mutluluğun ve kazancın azalacağına, şans ve bereket kapılarının açılacağına, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, malını ve canını emniyete alacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, bu işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına, çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına, yeni bir iş arayışına girip, uzun süre işsizlik çekeceğine alamet eder.

Rüyada silah polis gördüyseniz:

  • Size vaadedilen birşeyi elde edebilmek için esaslı bir mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada polis silahı görmek aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına, hiç beklemediği bu olay karşısında sıkıntıya düşeceğine, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine yorulur.

Rüyada silahlı polisler görmek eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, kederleneceğine, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına yorulur.

Rüyada silahlı polis görmek sevdiği kişiden hayır ve karşılık bulacağına, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, huzurun bozulacağına ve sıkıntılarla baş etmekte zorluk çekileceğine rivayet eder.

Rüyada polise silah sıkmak kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, sağlık sorunları dolu bir dönem geçirileceğine, ondan kazanç elde edeceğine delalettir.

Rüyada polisin elinde silah görmek çok daha büyük adımların atılacağına, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, evinden yiyeceğinin, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına inanılır.

Rüyada polise silah vermek ekonomik kayıpların sürekli artacağına, problemlerin dağ gibi büyüyeceğine, varlık içinde yokluk çekileceğine delalet etmektedir.

Rüyada polisten silah almak evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine, kısa süre içinde çocuk sahibi olacağına, hayatında kötü günler yaşanacağına ve bir çıkmazın içine düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada polis silah görmek aile içinde kişinin hayat tarzı yüzünden kavgalar çıkacağına, kazağı giyecekken vazgeçmek ise veraset ile ilgili bir mal konusunda anlaşmazlık yaşanacağına, ortamın bir hayli gerileceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top