Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada polisle konuştuğunu görmek

Rüyada polisle konuştuğunu görmek

Rüyada polisle konuştuğunu görmek kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına, övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine ve maddi zararlara uğranacağına, ev sahibi olunacağına, kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, hayalindeki işi gerçekleştireceğine, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, uzun bir süre yas tutmak zorunda bırakacağına yorulur.

Rüyada polisle konuştuğunu gördüyseniz:

  • Bazı konularda gereğinden fazla endişe duyuyor olabilirsiniz.

Rüyada polisle konuştuğunu görmek zorlukların biteceğine, zararların telafi edileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine işaret eder.

Rüyada polis kelepçesi görmek makbul olan şeylere, inancına hep sadık kalarak yaşayacağına, kafasını rahatlatacağına, gereksiz ve anlamsız konulara artık takılmayacağına bu sayede de düze çıkıp, sakin, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada polise sarılmak dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, tüm hayallerinin çok kısa süre içinde ve zahmetsizde gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada polisi evde görmek belirsiz durumların sona erip kişinin hedeflerine daha temiz ve net bir yoldan ilerleyeceğine, rızkının da genişleyeceğine, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada polisle uğraşmak kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına yorulur.

Rüyada polisin yaralandığını görmek kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, endişelerin yerini mutluluğun alacağına, hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada polis olup suçlu yakalamak keyfinin yerine geleceğine ve ağız tadıyla yaşayacağına, çok büyük ve kaçınılmaz bazı sorunlar ile yüz yüze geleceğine, eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine işarettir.

Rüyada polis öğrencisi olmak rüya sahibinin bu sayede daha rahat bir hayata kavuşarak yüzünün de güleceğine, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına, tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.