Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sıçan ve fare görmek

Rüyada sıçan ve fare görmek

Rüyada sıçan ve fare görmek bazı sırların açığa çıkacağına, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına, çok büyük zararlar edileceğine, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına ve uzun zamandan beri görmediği arkadaşları ile bir düğün ya da doğumgünü gibi bir sebepten ötürü bir araya geleceğine, kendi işini kurup başına geçeceğine delalettir.

Rüyada sıçan ve fare gördüyseniz:

  • İsteksiz olmanız veya işleri ertelemeniz çok fazla sorun yaşanmasına neden olabilir.

Rüyada fare sıçan görmek büyük atılımlar yapılacağına, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, her türlü onur, şeref ve haysiyetin artacağına delalet eder.

Rüyada sıçan faresi görmek atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, programların ve projelerin tutmayacağına inanılır.

Rüyada sıçan ve fare görmek her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, bazı ortak işlere gireceğine ve bu ortaklıklar sayesinde çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada fare ve sıçan görmek duygularının karşılık göreceğine, aşkının da kalıcı olacağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine, hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada sıçan fare görmek sıkıntılarından kurtulacağına, işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, kalabalık ortamlarda nazara uğramaya, çalışma hayatıyla ilgili çok büyük bir sorumluluk almak zorunda kalınacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz sıçan görmek yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine, işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, işinize ve hanenize bereket geleceğine delalettir.

Rüyada sıçan öldürmek yeni projelerin ve planların tutacağına, ailesiyle saadet içinde yaşayacağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş sıçan görmek şans ve bereket kapılarının açılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına ve hayal edilen herşeye kavuşacak bir duruma geleceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments