Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevgiliyi telaşlı görmek

Rüyada sevgiliyi telaşlı görmek

Rüyada sevgiliyi telaşlı görmek hasretliğin biteceğine ve yarınların çok iyi olacağına, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, tazeleneceğine, yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, parasız günler geçireceğine, aç kalacağına, aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, mallarının artacağına, keyfin ve huzurun yerine geleceğine, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine işaret eder.

Rüyada sevgiliyi telaşlı gördüyseniz:

  • Duygusal olarak bağımsız davranışlar içinde olmaya eğilimlisiniz.

Rüyada sevgiliyi telaşlı görmek uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, bu sebeple bazı problemlerin başgöstereceğine, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, ağız tadının yerine geleceğine, gelirinin çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada telaşla koşmak işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına, ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine delalettir.

Rüyada nişan telaşı görmek o kişilerden güzel sözler duyulacağına, prestij kaybı yaşayacağına, hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine rivayet eder.

Rüyada telaşlı kalabalık görmek çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine ve rüyayı gören kişinin çok sıkıntılı ve zor durumlara düşmesine ve kendi kendini yiyip bitirmesine sebep olacağına, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına, hanenizde bolluk olacağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşını telaşlı görmek hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına, dualarının karşılığını göreceğine, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerden göreceği ihanet yüzünden kahrolacağına delalet eder.

Rüyada birini telaşlı görmek evinde bereketin eksik olmayacağına, hayırlı bir karar verileceğine, el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına delalettir.

Rüyada telaşlı olmak gelişmelerin olacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölüyü telaşlı görmek sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, kişinin huzurunu kaçıracak pek çok olayın gerçekleşeceğine ve hayatın kontrolden çıkacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments