Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevgilinin geldiğini görmek

Rüyada sevgilinin geldiğini görmek

Rüyada sevgilinin geldiğini görmek aile hayatında yaşanan mutluluğun yıllar boyunca devam edeceğine, kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına, eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına, bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına, sahip olunan gücün kaybedileceğine, bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, sarsılacağına ve çıkmaza gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin geldiğini gördüyseniz:

  • Kimseden yardım istemeden kendi çabalarınızla bir şeyler yapmanız gerekiyor.

Rüyada sevgilinin eve geldiğini görmek kazancının da aynı oranda artacağına, çok daha iyi başarılar kazanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, birçok iş teklifi alınacağına işarettir.

Rüyada eski sevgiliyle yan yana gelmek namaz kılacağına, girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına sıkıntılarından ve sorunlarından kendisini kurtaracağına, yakın bir zaman içinde başarılı olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, kısmetinin açılacağına inanılır.

Rüyada eski sevgiliyle bir araya gelmek ilerlemesi gerekirken, geriye doğru gideceğine, kendi tecrübelerini aktararak kişiyi ticaret hayatına hazırlayacağına, umutsuzluk yaşanacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgiliden mesaj geldiğini görmek çok büyük sıkıntılar çekip çok zor durumlar ile karşı karşıya kalarak ister istemez aile bireyleri ile tartışacağına, rüya sahibinin işlerinin gittikçe kötüleşeceğine ve hayatında istemediği ve sevmediği kişi ile bir iş yapmak zorunda kalacağına, sağlıkla ilgili olacak herhangi bir sıkıntının kısa bir zaman içinde ve herhangi bir hasar bırakmadan geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilisinden mesaj geldiğini görmek kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına, bir sebeple doğru yoldan sapacağına, aklını başına toplamazsa uzun süre maddi problemlerle uğraşmak zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin geldiğini görmek bahtının ve geleceğinin de parlak olacağına, belli bir kazanç elde edileceğine, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin yanına geldiğini görmek eş dost ya da akrabalardan biri ile ortaklık kurulacağına, yardım edilen kişilerin ihanetle cevap vereceklerine, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine, bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin yanına geldiğini görmek kiracı olmaktan kurtulacağına, eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına, hem ruhsal hem de parasal anlamda rahat edeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments