Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sertifika almak

Rüyada sertifika almak

Rüyada sertifika almak yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına, çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine, bilinçli şekilde hareket etmeye gayret göstereceğine, çok zor ve sıkıntılı günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada sertifika almak gördüyseniz:

  • Bazı kişilere planlarınızı veya yapmak istediklerinizi anlatmanız zor olabilir.

Rüyada sertifika almak kendini depresif, gergin, mutsuz yaşama karşı da isteksiz hissedeceğine, verilen sözlerin tutulacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, kısmetinin ve şansının da her zaman açık olacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments