Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada psikolog yardımı almak

Rüyada psikolog yardımı almak

Rüyada psikolog yardımı almak iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, ferahlayacağına, iyileşeceğine, projelerinin engellenmeye çalışılacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine, bir akrabadan hata görüleceğine, kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına, çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına ve kazanç elde edileceğine, sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine inanılır.

Rüyada psikolog yardımı almak gördüyseniz:

  • Diğerlerinin kuralları veya koydukları sınırlar nedeniyle sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz.

Rüyada psikolog yardımı almak sevdiği kişilerle arasının açılacağına, istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine, kalabalık ve eğlenceli bir mekâna gireceğine, sorunların son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada psikolog doktor görmek bir sebeple işlerinin sıkıntıya gireceğine, rızkının hiç eksilmeyeceği gibi her geçen gün daha da çoğalacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada psikolog olmak hepsinin alın terinin karşılığı olacağına, kişinin gaflet ve delalete düşeceğine, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine delalet eder.

Rüyada psikolog görmek şans ve bereket kapılarının açılacağına, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine, sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada ev taşımaya yardım etmek kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve büyük bir mutluluk yaşatacağına, kendi işine kavuşacağına alamet eder.

Rüyada para yardımı almak yokluk çekmeyeceğine, uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, nimet bolluğu yaşayacağına işaret eder.

Rüyada yaşlı bi kadına yardım etmek kapı numarası 7 olan bir ev satın alacağına, üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına, uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada bir fakire yardım ettiğini görmek ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine, sorunların kısa zaman içinde biteceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına, konforunun artacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments