Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada pastırma aldığını görmek

Rüyada pastırma aldığını görmek

Rüyada pastırma aldığını görmek yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine, çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine, eline geçen parayı neredeyse boş yere harcayacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine, ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına, konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine alamet eder.

Rüyada pastırma aldığını gördüyseniz:

  • Kutlama gerektirecek durumlar söz konusu olabilir.

Rüyada pastırma aldığını görmek hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, parasal anlamda rahat edeceğine, sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada pastırma yapmak hayırlı bir işte bir ortaklık kurulacağına, çalışmaların bu sayede çok daha iyi bir hal alacağına, hastalıkların kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada pastırma görmek işlerinin, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, bereket ve zenginliğe kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada pastırmalı yumurta görmek kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, geçmişin kötü izlerinin silineceğine, çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına ve bu sayede kendisini hiç olmadığı kadar rahat hissedeceğine yorulur.

Rüyada pastırmalı yumurta yemek borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, bütün maksatlarının gerçekleşmesi işaret etmektedir.

Rüyada pastırma yediğini görmek rahatının yerine geleceğine, mutluluğunun da artacağına, her şeyin iyiye doğru gideceğine, kötü niyetli bir kişinin başa açacağı bela yüzünden uzun süre sorunlarla boğuşulacağına inanılır.

Rüyada sucuk ve pastırma görmek hayırlı kapıların açılacağına, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, büyük bir zenginlik kazanılacağına, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada sucuk pastırma görmek bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments