Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada paslı demir görmek

Rüyada paslı demir görmek

Rüyada paslı demir görmek gireceği işlerde başarı elde edeceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine, işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, işlerin de yolunda gideceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına alamet eder.

Rüyada paslı demir gördüyseniz:

  • Bazı konuların istendiği gibi yapılabilmesi için gerekli şeyleri sıralamak ya da bahaneler bulmak yerine, yararlı planlar yapmanız daha faydalı sonuçlar doğurabilir.

Rüyada paslı demir görmek tahmin edilmeyen bir yerden mal ve dünyalığın gelmesine, olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada paslanmış demir görmek çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada paslı jilet görmek hiç istemediği sorunlarla karşılaşabileceğine, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, çok zor ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada paslı zincir görmek ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, evden çıkıyorsa da haneden birinin evlenip gideceğine, iş hayatında sürekli köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına inanılır.

Rüyada kir pas görmek ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, aile içindeki huzurunu ve iyi halini kaybedeceğine, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına ve yaşanabilecek büyük sorunları ortaya çıkmadan yokedeceğine işaret eder.

Rüyada paslı para görmek kalbinden geçen tüm dileklerine kavuşacağına, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, işlerinin hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada paslı anahtar görmek çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına, kurulu düzeninin olacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada paslı tencere görmek uğursuzlukların yakasından düşmeyeceğine, insanların dikkatini kendi üzerine toplamak ve egosunu tatmin etmek içi bunu ulu orta her yerde, olur olmadık anlarda beyan edeceğine, çok yüklü miktarda para kazanarak mal sahibi olacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Rüyamda kızım büyük pasli elektrik diregine tırmanıyordu fakat ben kızık onu aşağı indirdim elektrik çarpar diye korkuyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.