Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada parmağının yandığını görmek

Rüyada parmağının yandığını görmek

Rüyada parmağının yandığını görmek kendisini sorgulama gereği duyacağına, sevilen iki kişinin dünyaevine gireceklerine dair haber alınacağına, hane içinde bir takım zorluklara düşeceğine ve sevdiklerine hasret kalacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, huzurlu bir insan olacağına, işlerin çok daha iyi bir şekilde ilerleyeceği bir döneme girileceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, yeni bir birlikteliğe başlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada parmağının yandığını gördüyseniz:

  • Aciliyet gerektiren durumlar oluşsa dahi, olayları detaylı şekilde ele almanız gerekiyor.

Rüyada parmakların yandığını görmek kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına ve borçlarını ödeyeceğine, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına ve onlardan istediği şekilde istifade edeceğine, işlerinin artacağına, başarılarının devam edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada parmağının yandığını görmek ırmağın dibi çamurluysa ve görünmüyorsa şerre yorumlanacak şeylerin olacağına, kötü kişilere yakın olacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapacağına işaret eder.

Rüyada elbisesinin yandığını görmek zarar edilen konuların ve çalışmaların sona ereceğine, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, hayallerini ertelemek zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada üstünün yandığını görmek çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına, ona yardımcı olacağına, kişinin aradığı şifaya kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının evini yandığını görmek hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada yakınının evinin yandığını görmek ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, kendini yiyip bitireceğine, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına inanılır.

Rüyada mezar yandığını görmek kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada yakınlarının yandığını görmek geçirilen zor günlerin unutulacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, kısmetlerinin kapanacağına, dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Avatar

    Ruyamda babam elinde tuhaf bir cubuktan tahta bi alet ile bana islevlerini gösteriyordu. Megerse katlayinca elektrik de veriyormuş.8 aylik erkek yegenimin sag isaret parmaginin ucu babam o elektirikli seyi acikca cakmak gibi yanmaya basladi. Bebegin annesine ablama buz getir diye bağırmaya basladim. Yegenimi kucagima aldim sarkilar soyledim benim kucuk melegimin cani acimaz ki diye. Yegenim parmagi yanmasina ragmen uzgun uzgun bakti ama hiç ağlamadi.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.