Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada padişah olduğunu görmek

Rüyada padişah olduğunu görmek

Rüyada padişah olduğunu görmek üzücü durumlara düşüleceğine ve eşler arasına huzursuzluk yaşanacağına, maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına, işinin aksayacağına, kazancının düşeceğine, yapılacak karalama çalışmalarının herhangi bir zarar veremeyeceğine, yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına, aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına, garanti olacak kazanca, mutluluğa, huzura ve sıhhate kavuşacağına, yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine işarettir.

Rüyada padişah olduğunu gördüyseniz:

  • Yanıltıcı veya sizi çok fazla düşünmeyen kişiler karşınıza farklı yol önerileriyle gelebilirler.

Rüyada padişah eli öpmek istediği gibi yaşayacağına, az çalışarak çok gezeceğine, sıkıntıdan tırnaklarını yiyeceğine, rızkının çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada padişah ve şehzade görmek tatlı yorgunluklar yaşayacağına, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş padişah görmek sevinç gözyaşları döküleceğine, yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin düzeleceğine, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına inanılır.

Rüyada padişahla evli olmak elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına, yürek yakan biri haline geleceğine, işinde aranan biri haline geleceğine yorulur.

Rüyada padişah mührü görmek bununla kalmayıp, parasının her geçen gün artacağına, çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, kural tanımadan, insanların öğütlerini dinlemeden yaşanacağına işarettir.

Rüyada padişahtan altın almak parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada padişahtan hediye almak tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, hedeflerinin başarıya ulaşacağına, eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına işaret etmektedir.

Rüyada padişah yüzüğü görmek attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine, boş kuruntularla uğraşacağına, ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, sayesinde çok büyük bir kazanç sağlanacağına delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.