Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölünün başını görmek

Rüyada ölünün başını görmek

Rüyada ölünün başını görmek ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, çok büyük bir mutluluk duyacağına, kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine, bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, bir anında çok güleryüzlü ve çok sevimli bir kişi iken bir diğer anında çok somurtkan biri olacağına, ancak sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, çok büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, yaptıkları şeylerden ötürü rüya sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada ölünün başını gördüyseniz:

  • O sizin kendisine karşı dürüst olmadığınızı düşünüp birtakım endişelere kapılıyor.

Rüyada ölünün başında kuruan okumak parasal ve ruhsal sorunlar ile boğuşacağına, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına, geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına yorulur.

Rüyada ölünün başında yasin okumak üstün başarılar alacağına bu sayede daha fazla gelir elde edeceğine, esenliğe kavuşacağına, yeni projelere atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölünün başında beklemek elini attığı işlerden yana bir bir hayal kırıklığı yaşayacağına, rakiplerden gelecek her türlü kötülük için önlem alınacağına, endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına tabir olunur.

Rüyada ölünün başını okşamak yalan söylemeye, kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına, biraz olsun hafifleyeceğine işarettir.

Rüyada ölüyü başı açık görmek tam her şeyin bittiğini düşünüp, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, kişinin keyfinin yerine geleceğine, kişinin kaygan bir zeminde olduğunun farkına varıp hareketlerine çeki düzen vereceğine alamet eder.

Rüyada ölünün başını yıkamak daha sonra ise işleri büyüterek kendi işinin patronu olacak rüya sahibinin mutluluğu geç de olsa yakalayacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerinin her geçen gün daha da artacağına, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölünün başında bit görmek karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölüyü mezarı başında görmek kimseye minnet etmeyeceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, evini ve ailesini unutacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments