Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölü arkadaş görmek

Rüyada ölü arkadaş görmek

Rüyada ölü arkadaş görmek uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine, büyük başarılar kazanacağına ve etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, şans ve bereket kapılarının açılacağına, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine inanılır.

Rüyada ölü arkadaş gördüyseniz:

  • Doğru tavır almanız durumunda her şey istendiği gibi sonuçlanabilir veya istekleriniz gerçek olabilir.

Rüyada ölü arkadaş görmek hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan tamamen kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölü arkadaşı görmek aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, uğursuzlukların yakasından düşmeyeceğine, sağlığının da bozulacağına, çevresinde olup bitenlerin farkına vardığı gibi, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine işarettir.

Rüyada bir arkadaşını ölü görmek çektiği zorlukların biteceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, mali konularda yeterince dikkatli davranmadığı için sürekli bir dar boğaz yaşayacağına, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine alamet eder.

Rüyada ölü arkadaşla konuşmak hayatını gereksiz yere işgal eden, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, bunun yerine kafa dengi olan, kendisini anlayan, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine, çok para kazanılacağına, bunalımlı günler geçirileceğine ve üzüntü ve stres yüzünden hasta olunacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşının ölüp dirildiğini görmek yarınlarının dünlerini aratmayacağına, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölü bir arkadaşını görmek sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına, net bir bakış açısı kazanacağına, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, borçların hafifleyeceğine tabir olunur.

Rüyada bir arkadaşı ölü görmek kazancının epey düşeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, onları gücendireceğine ve çok kıracağına delalet eder.

Rüyada arkadaşını ölürken görmek çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, iyi halinin kalmayacağına, huzurun ve mutluluğun da bir ömür devam edeceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments