Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada oğlunun hapisten çıktığını görmek

Rüyada oğlunun hapisten çıktığını görmek

Rüyada oğlunun hapisten çıktığını görmek iş hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, arabasını ve toprağının olacağına, keder yaşayacağına, evli olan kimseler için evlatlarının gününü görmeye veya çocuğu olmayanların birden fazla çocuğu olacağına, geçimini daha rahat sağlayacağına, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına işaret etmektedir.

Rüyada oğlunun hapisten çıktığını gördüyseniz:

  • Duygusal bir durum sizi aşağı çekebilir.

Rüyada oğlunun hapisten çıktığını görmek kişinin hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine, bedenen ve ruhen dinleneceğine, ettiği dualar sayesinde kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada hapisteki birinin çıktığını görmek gülen yüzünün hiç solmayacağına, eğer şifaysa da şifasını bulacağına, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada hapis olan birinin çıktığını görmek çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine, mutluluğu yakalayacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada arkadaşının hapisten çıktığını görmek iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, sıkıntılarının ve problemlerinin artacağına, çok zor günler yaşayacağına, elinde bulunan paranın boşa gideceğine, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yakınının hapisten çıktığını görmek haram mala, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına tabir olunur.

Rüyada birinin hapisten çıktığını görmek sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, aldığı sorumlulukların fazla geleceğine, maddi yükümlülüklerinin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hapisten birinin çıktığını görmek yapmak istediklerine, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine tabir olunur.

Rüyada arkadaşını hapisten çıktığını görmek atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Dudu bayar

Oglum ceza evinde cikmis gelmis ve beyaz gomllek ziyah pantolon var uztunde ayrildigi esi de yanima gezmeye gelmis oluyor ve esinle konusmuyor benle konusuyor torunlarimla ayrilan gelinim benim yanima gezmiye geliyor birde yikilmis bagdan beyaz uzum topluyorum oglum gercek ceza evinde gelinimde oglumdan bosandi 2tane de cocugumuz var bu ruyami yorarmiziniz

hamide

benim oglum cezaevinde yatiyor gercek hayatta ruyamda onun cikip eve geldigini ve vefat eden kaynanami goruyorum oglum cikacakmi yorumlarsaniz sevinirim