Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada nergis topladığını görmek

Rüyada nergis topladığını görmek

Rüyada nergis topladığını görmek bol rızık elde edeceğine, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, bu gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştirileceğine, yaşanan tartışmaların sona ereceğine, bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine ve  düşünmeden söylenecek bazı sözler yüzünden büyük bir kırgınlığa ve üzgünlüğe sebep olunacağına, el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, istediği her şeyi elde edebileceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, kişiye hep umut olacağına ve iyilik getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada nergis topladığını gördüyseniz:

  • Hesapta olmayan tesadüfler veya karşılaşacağınız aksilikler planlarınızı tamamen değiştirmenize neden olabilir.

Rüyada nergis topladığını görmek iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, ancak daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, bu şekilde uğradığı bütün zararları bertaraf edeceğine, ters giden olayların düzeleceğine, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına yorulur.

Rüyada birinden nergis almak tartışma yaşayacağına, sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, ticaretten yana şanslarının açık olacağına yorulur.

Rüyada nergis soğanı görmek aile ve meslek hayatında gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, güzel sözler işiteceğine, bu sayede çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, yaptığı işlerde her zaman zirveye oynayacağına, etrafındaki insanları şaşırtacak bazı kararlar vereceğine delalet eder.

Rüyada nergis görmek çalışmalarının karşılığını alacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, bir sebeple kendisi ile tartışılacağına yorulur.

Rüyada beyaz nergis görmek aile içinde aradığı huzuru yakalayacağına, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine işarettir.

Rüyada nergis koklamak atılan adımların boşa gideceğine, aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine ve huzurunun bozulacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına inanılır.

Rüyada nergis çiçeği almak sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine ve yaptığı her çalışmanın hem kendisine hem etrafındaki insanlara çok büyük fayda sağlayacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, huzurunun artacağına işarettir.

Rüyada nergis çiçeği görmek çok değerli ve saygın insanlar ile tanışacağına, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, rakiplerin alt edileceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments