Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada nergis çiçeği görmek

Rüyada nergis çiçeği görmek

Rüyada nergis çiçeği görmek üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, daha büyük saygınlık kazanılacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, hayır duaları alacağına, yaptığı işlerde çok büyük kazanca sahip olacağına, ticaret adamı (kadını) olacağına, büyük başarılar kazanıp huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, geri planda kalacağına, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına işarettir.

Rüyada nergis çiçeği gördüyseniz:

  • Hayalci yaklaşımları olan kişilerle doğru diyaloglar kurmak gerekebilir.

Rüyada nergis çiçeği görmek sağlık sorunlarından kurtulmaya, mali krize gireceğine, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, kurulan büyük hayallerin yaşanan kötü ve can sıkıcı olaylar yüzünden suya düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada nergis çiçeği almak çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, dikkat çekeceğine, arkanızdan işler çeviren kötü niyetli bir insanı mağlup etmeye yorulur.

Rüyada beyaz nergis görmek üzüleceğine, moralsiz ve düşünceli olacağına, muradına ereceğine, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, buna rağmen kazanç getireceğine yorulur.

Rüyada nergis koklamak projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, sorunların sürekli artacağına, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, bu yüzden aile bireyleri ile tartışılacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, girdiği işlerde kısa süre içinde büyük zararlara uğrayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada nergis topladığını görmek iş hayatının ve maddi durumunun daha iyi bir hal alacağına, eş, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine alamet etmektedir.

Rüyada nergis soğanı görmek yeni bir işle ilgili bir sorun çıkacağına ama bu sorunun kısa süreli olacağına ve daha sonra işin düzgün bir şekilde ilerleyeceğine, çok büyük çaba gösterilmesine rağmen bir türlü toparlanmayacağına, elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine alamet etmektedir.

Rüyada nergis görmek girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine, gönlünün rahata ereceğine, ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine ve evlat sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinden nergis almak sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, kişinin yapılandırdığı tüm olumlu şeylerin üzerine gölge düşeceğine ve iş konusunda da gelirlerinin azaldığı, borçlarının arttığı bir dönem yaşayacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments