Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada namazı kılmak

Rüyada namazı kılmak

Rüyada namazı kılmak zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, yeni bir eve taşınılacağına, kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına ve her konuda sınırsız bir şans elde edileceğine, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına, sevdiği kişilerden zarar göreceğine, ticarette şansının yaver gideceğine, beraberinde çok hayırlı ve güzel gelişmeleri de getireceğine, sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına, dertlerinin dermanını, hastalıklarının da şifasını bulacağına rivayet eder.

Rüyada namazı kılmak gördüyseniz:

  • Bırakın her şey akışında yolunu bulsun.

Rüyada namaz kılmak için hazırlanmak imkân sahibi olacağına ve iyi noktalara geleceğine, bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına, kazancını arttıracağına, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine tabir olunur.

Rüyada aksam namaz kılmak iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine ve personelle ilgili istenmeyen bir durumun ortaya çıkacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına işaret eder.

Rüyada mezarın üstünde namaz kılmak kazanç elde edeceğine, kendisini mutsuz edeceğine, ettiği duaların Allah katında karşılık bulacağına inanılır.

Rüyada abdestsiz namaz kılmak şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına, borç içinde bir yaşam süreceğine, çok istediklerinin Allah tarafından çalışması ve inanması karşılığında kendisine nasip edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir erkekle namaz kıldığını görmek aklındaki şeytanı yenmeyi başaramayarak ona uyacağına, uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine, yeni iş kollarına girileceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde bile büyük bir endişe duyacağına rivayet eder.

Rüyada namaz kılmak ve bitirmek başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına delalet etmektedir.

Rüyada kadın erkek yanyana namaz kılmak yalandan uzak durup, ruhsal korkularından da arınacağına, düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine, daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine delalettir.

Rüyada başbakanın arkasında namaz kılmak kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, şartlar ne olursa olsun asla yolundan ve hedeflerinden vazgeçmeyeceğine, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments