Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada mesajlaştığını görmek

Rüyada mesajlaştığını görmek

Rüyada mesajlaştığını görmek kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına, yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına, işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine, zararlarını telafi edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına ve iflas etmeyeceğine, yüzünün gülmeye başlayacağına, büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına inanılır.

Rüyada mesajlaştığını gördüyseniz:

  • Geçmişe körü körüne bağlı kalıp, fırsatları kaçırma eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada sevgilisinden mesaj almak bir sebeple çok üzülüp büyük sıkıntılar çekeceğine, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına, yapılan çalışmalarda birçok kişinin ekmek yemesinin sağlanacağına alamet eder.

Rüyada mesaj beklemek elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine, düşmanlarını ve rakiplerini de kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin mesaj atmasını görmek elde avuçta bulunan üç beş kuruşun gereksiz ve boş bir işe yatırılacağına, yaşamın kolay hale geleceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına inanılır.

Rüyada eski sevgiline mesaj atmak el attığı birçok işte zarar edeceğine, rakipsiz hale geleceğine, zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliden telefona mesaj geldiğini görmek işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine, hayırlı olarak girdiği işlerin zarar vereceğine, aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, kazançlı bir adım atılacağına, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada telefonda mesaj okumak tövbe edip hak yolunu seçeceğine, kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada uzun mesaj görmek daima ona hürmet göstereceğine, bir dediğini iki etmeyeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, Allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine, işinin her geçen gün büyüyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin mesaj attığını görmek alınan borçların günü gününe ödeneceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.