Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada mayo giyip havuzda yüzmek

Rüyada mayo giyip havuzda yüzmek

Rüyada mayo giyip havuzda yüzmek geleceğinizde ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınıza, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, yapılan işte geriye düşüleceğine, prestij kaybı yaşanacağına, en büyük acılarının dineceğine, yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, rahatının da, parasının da kâfi oranda olacağına ve sadece kendisine değil, torunlarına dahi yeteceğine, hep yerinde sayacağına delalet eder.

Rüyada mayo giyip havuzda yüzmek gördüyseniz:

  • Sağlık açısından kronikleşmiş bazı fiziksel problemleriniz olabilir.

Rüyada mayo giyip havuzda yüzmek kazancının her geçen gün artacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, bu işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına, kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine alamet eder.

Rüyada mayoyla yüzmek olumlu şekilde ilerlemeyeceğine, başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına, kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına, huzur ve kazanç getireceğine alamet eder.

Rüyada kendini mayoyla görmek kırgınların ve küskünlerin barışacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine delalettir.

Rüyada mayolu bayan görmek kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, rakiplerin yapabileceği kötülüklerin sevilen kişiler tarafından engelleneceğine, sıkıntılar son bulacağına, büyük aksilikler yaşayacağına yorulur.

Rüyada beyaz mayo giymek isteklerinin yerine geleceğine, işinde terfii alıp, kıdem atlayacağına, korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, âlim kimselerden feyz alacağına işarettir.

Rüyada pembe mayo görmek anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, güzel günler yaşanacağına, mal mülk sahibi olacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mayolu kadın görmek isteklerini yerine getireceğine, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına, mesai saatlerinin de uzun olacağına işarettir.

Rüyada mayolu erkek görmek kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, işlerin ve düzenin bozulacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde rüya sahibinin kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments