Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada mavi mantar görmek

Rüyada mavi mantar görmek

Rüyada mavi mantar görmek huzurunun bozulacağına, herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacağına, tekin olmayan işlere girileceğine, istemediği bir kişi ile arasında büyük bir tartışma çıkacağına, kişinin alım gücünün yükseleceğine, yakın bir zaman içerisinde çok sıkıntılı hallere ve durumlara düşüleceğine, Allah’ın iyiliklerinin kendisine isabet edeceğine bu sayede rahat nefes alacağına, bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına alamet etmektedir.

Rüyada mavi mantar gördüyseniz:

  • Size yapılan ufak haraketleri bile affedilmez hatalar olarak görerek insanlar hakkında olumsuz düşüncelere kapılabilirsiniz.

Rüyada mavi mantar görmek eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, çocuklarından da her zaman saygı, sevgi ve hürmet göreceğine, zor günlerin biteceğine, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada saçında mantar görmek daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, istediği oranda da eğleneceğine, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayağında mantar görmek kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, onları okula göndereceğine, insanların takdirini kazanacağına, çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada topraktan mantar çıkarmak yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, insanlara yardım edeceğine, şanssızlık yaşanacağına, başarısızlığa düşüleceğine delalet eder.

Rüyada mantar yemek parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, bu sayede işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden de kurtulmasını bileceğine alamet eder.

Rüyada vücudunda mantar çıktığını görmek kurulu düzenin bozulacağına, çok eğlenceli günlerin yakın bir zamanda rüya sahibinin farklı, daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koyacağına, rüya sahibinin de tabiri caizse bu girişimi yaptığı için lanet okuyacağına tabir olunur.

Rüyada yabani mantar görmek rüya sahibinin hayatında her daim şansın, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, başarısının yükseleceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine yorulur.

Rüyada mantar ağacı görmek işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, parasal olarak gitgide daha kötü bir hale düşüleceğine, sorunlarını çözmek için yol göstereceğine yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments