Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada madalyon görmek

Rüyada madalyon görmek

Rüyada madalyon görmek sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, işinin ehli olacağına, rakiplerini yeneceğine, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, çok mutlu olacağı günler geçireceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, yakın bir zamanda gireceği bir iş yüzünden elindeki paradan da olacağına, bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına, rızkının genişleyeceğine, kasasının ağırlaşacağına yorulur.

Rüyada madalyon gördüyseniz:

  • Ticari konularda veya sağlıkla ilgili başlıklarda hiçbir şeyi hafife almamanızda fayda var.

Rüyada madalyon görmek eskileri yâd edeceğine, kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, kazancın kısa bir zaman içinde elden çıkacağına alamet eder.

Rüyada altın madalyon görmek işlerinin azalacağına, düzeninin bozulacağına, borçlarının artacağına ve bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine, başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına işaret eder.

Rüyada gümüş madalyon görmek insanlara yardım edeceğine, yükünün hafifleyeceğine, içinin rahatlayacağına, kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine ve büyük, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments