Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada lavanta görmek

Rüyada lavanta görmek

Rüyada lavanta görmek karşısına kendisine hayır, mutluluk, huzur getirecek birinin çıkacağına, manevi olarak çok yıpranılacağına, giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, bunun da aşk hayatına olumlu yönde etki edeceğine, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, verdiğiniz kararların size fayda yerine zarar getireceğine, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada lavanta gördüyseniz:

  • İşinizi veya duygusal hayatınızı ilgilendiren ilişkilerinizde sıkıntılar yaşanabilir.

Rüyada lavanta kokusu duymak artık daha rahat, kolay ve güzel bir hayatı olacağına, rüya sahibine musallat olan musibetlerin bir birini takip edeceğine, aradığı huzuru ve mutluluğu yaşayacağına alamet eder.

Rüyada lavanta koklamak çok rahat edeceği bir döneme gireceğine ve son zamanlarda adından sıkça söz ettiren biri olacağına, geçmişte düşünmeden söylediklerinin ve yaptıklarının pişmanlıklarını yaşayacağına, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada lavanta tarlası görmek zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada kuru lavanta görmek bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine ancak dikkat edilmezse yeni ve daha büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalınacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına, sıkıntıların bu sayede aşılacağına, dertlerin biteceğine yorulur.

Rüyada lavanta sabunu görmek maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, rüya sahibinin hayatında her daim şansın, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada lavanta kolonyası görmek yarar getireceğine, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine, çok başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına delalettir.

Rüyada lavanta suyu görmek varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına, aile bireyleri arasında yaşanan büyük tartışma ve sorunların herhangi bir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına ve ilerleyen zamanlarda daha güzel günler görüleceğine alamet eder.

Rüyada lavanta görmek mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, kendisini ailesine vereceğine, mutluluk verici olayların yaşanacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments