Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kurt yuvası görmek

Rüyada kurt yuvası görmek

Rüyada kurt yuvası görmek dolayısıyla geleceğine değer katacağına, zahmete ve çileye düşeceğine, evleneceğinize, işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına ve bu durum karşısında işi yaptığı kişiden ihanet göreceğine, zaaflarına kapılacağına, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, saygın bir hayat yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada kurt yuvası gördüyseniz:

  • Maddi konularda bolluk getiren bir haber veya yeni bir işin başlangıcı olabilir.

Rüyada kurt yuvası görmek korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, yatırımlarından istediği kazancı elde edemeyeceğine, giriştiği bütün işlerde sorunlarla karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada serçe yuvası görmek gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına, bir daha işyerine gelmeyeceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, rüya sahibinin hayatının kolaylaşacağına yorulur.

Rüyada yuvada güvercin görmek sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine, çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, rahat ve huzurlu olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada leyleği yuvasında görmek yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada evinde karınca yuvası görmek moralinin, keyfinin kaçacağına, kafasının karışacağına ve bir türlü sağlıklı bir karar veremeyeceğine, kendi işinin sahibi olacağına, yeni bir işe gireceğine, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yılanı yuvasında görmek tartışmalar yaşanacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların aile büyükleri tarafından bitirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada karınca ve karınca yuvası görmek günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, makam sahibi olacağına işarettir.

Rüyada kaplumbağa yuvası görmek zor durumda kalınacağına, bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına, bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments