Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kurda dönüşmek

Rüyada kurda dönüşmek

Rüyada kurda dönüşmek kişinin başına gelecek uğursuz bir olaya ya da kötü bir musibete, mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına, daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, karamsar olacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarda kullanarak kısa zamanda ev ve araba alacağına, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, bu güzel gelişmelerin iş hayatına da yansıyacağına, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, iş hayatında yeni çalışmalar ve atılımlar yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kurda dönüşmek gördüyseniz:

  • Evdeki bir değişiklik yararınıza sonuçlar doğurabilir.

Rüyada kurta dönüşmek yeniden yaşam isteğine kavuşacağına, yüzünün güleceğine, büyük aşamalar kaydedeceğine, epey bir zaman sonra çok etkili olmayan bir yol bulacağına yaşanacak daha büyük sıkıntıları geciktireceğine delalettir.

Rüyada kurt adama dönüşmek işlerinin kısa zamanda açılacağına, hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına, rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada kurda dönüşmek hiç beklemediği bir anda çok kötü bir durumla ya da hiç beklemediği bir tartışma ile yakın bir arkadaşı ile küçük de olsa bir kırgınlık yaşayacağına, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına delalet eder.

Rüyada başka birine dönüşmek etiği duaların Allah katında kabul edildiğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, zor zamanların biteceğine, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, çok iyi bir kazanç elde edeceğine, ailesi ile mutlu olacağına, küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hayvandan insana dönüşmek işinin gücünün rast gideceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına, karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına yorulmaktadır.

Rüyada kediye dönüşmek kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına ve her zaman akıl yoluyla hareket edeceğine, umutlarını yitireceğine, hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, üzüleceğine, kırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada domuza dönüşmek zarar göreceğini bile bile bazı çalışmalar yapmak için adımlar atacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, korkularının, endişelerinin, borçlarının, yaşam zorluklarının, imkânsızlıklarının biteceğine, karşısına hayırlı kapıların açılacağına yorulur.

Rüyada güvercine dönüşmek ancak sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

2 yorumlar

  1. Rüyamda tanımadığım yabancı bir evde annemle beraberim dışarıda acayip şekilde kar yağıyor her yer bembeyaz annem ile dışarı çıkarken ben birden kurt oluyorum bir hamilelik hissi var üzerimde karlar üzerinde yürüdükten sonra eve tekrar girdiğimizde içeride üç köpek var ben kurt halindeyken korkuyorlar benden korkmayın bakin ben insanım diyip insana dönüşüyorum

    • Rüyanız hayır olsun,
      Rüyanız aileye, çözümlere ve çabalamaya delalettir. Rüya alimlerine göre aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına; yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine; hep hayalini kurup onun için çabaladığı mutlu hayatı yakalayacağına ve huzurlu günler geçireceğine delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.