Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada küpenin kırıldığını görmek

Rüyada küpenin kırıldığını görmek

Rüyada küpenin kırıldığını görmek işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine ve rahat ettirecek adımlar atılacağına, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine, hayatının zorlaşacağına, bundan da son derece mutlu olacağına, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, mutsuz olacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada küpenin kırıldığını gördüyseniz:

  • Elinizden gelenin en iyisini ortaya koymanız gerekiyor.

Rüyada kırılan küpe görmek meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine bu sayede hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına, sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına, bu bereketin hanesine de yansıyacağına, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, eski enerjisini bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada küpenin kırılması görmek borçlarının hafifleyeceğine, Allah’ın izni ile içinde bulunduğu kötü durumlardan ve uğradığı zararlardan çok sıkıntı çekmeden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, bir koyulan işten yüz kazanılacağına, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine rivayet eder.

Rüyada altın küpe kırılması görmek bundan menfaat elde edeceğine ama yaptığı yanlış nedeni ile artık huzurunun kalmayacağına, beklentilerin boşa çıkmayacağına, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, inatçı karakteri yüzünden sık sık ilişkide kavgaların yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada küpesinin kırıldığını görmek güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, hasta ise bakacağına veya refakat edeceğine, sahip olduklarının kıymetini bileceğine, yaşamının tadını çıkaracağına işarettir.

Rüyada küpe kırılması görmek hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına, kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine, manevi olarak çok yıpranılacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada altın küpenin kırıldığını görmek o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına, onlara sanat öğreteceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük bir zarara düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada altın küpe kırıldığını görmek kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına, sıkıntılı ve sorunlu günler geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine alamet eder.

Rüyada küpenin kırıldığını görmek rahat bir işe girileceğine, sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına, çok hayırlı ve güzel sonuçlar alacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayse

Rüyamda kuyumcuya saat almak için girdiğimde sağ kulağındaki kupenin kaybolduğunu farkettim ama bir baktım ayağımın altında kaldı üç parçaya bölünmüştü kuyumcuca yapılır deyip bi poşete koydu

Zeynep

Rüyamda yeni aldığım sahte ama inci küpemin elimde kırılarak dağıldığını gördüm

aysel

Ruyamda sol kulagimdaki altın kupenin kırıldığıni gördüm