Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada köse olmak

Rüyada köse olmak

Rüyada köse olmak geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine, içinde bulunduğu dertleri kendi başına ortadan kaldıracağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına, karamsarlığa düşeceğine ve mutsuz olacağına, hayatının zaferlerle dolacağına, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, sıkıntıların yakasından düşmeyeceğine delalet eder.

Rüyada köse olmak gördüyseniz:

  • Yapılan şeyler konusunda şikayet etmek yerine yardımcı olmayı teklif etmelisiniz.

Rüyada köse sakal görmek sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına, eline para geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada köse olmak ister istemez çok üzüleceğine, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments