Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada köpek sütü görmek

Rüyada köpek sütü görmek

Rüyada köpek sütü görmek o kimseyle eskisinden çok daha yakın bir ilişki kurulacağına, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına, hasta ise bakacağına veya refakat edeceğine, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine, kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına, üzüntülerin daha da artacağına, çirkin iftiralara uğrayacağına bu olaydan sonra içine kapanıp, uzun süre kimseye güvenmeyeceğine, keyfinin yerinde olduğunu, işinin gücünün rast gittiğini, kurulu düzenin devam ettiğini, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine işaret etmektedir.

Rüyada köpek sütü gördüyseniz:

  • Kısa bir seyahat, bir ziyaret ya da fiziksel veya mental rekabet içeren aktiviteler keyfinizi yerine getirebilir.

Rüyada köpek sütü içmek aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, dileklerin yerine geleceğine işarettir.

Rüyada köpeğe süt vermek anne babasından çok hayırlı dualar alacağına, itibar kaybedeceğine, ayıplanacağına, isteklerinin, arzularının, hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yavru köpeğe süt vermek sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, zahmetli işlerden kurtuluşa erileceğine, sorun yaratan bazı davranışların terkedileceğine, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada köpeğin süt içtiğini görmek hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına, bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına işarettir.

Rüyada köpek sütü görmek tüm arzularının yerine geleceğine, kendisini hazır hissettiğinde de kararını yerine getireceğine, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine yorulur.

Rüyada köpeklere süt vermek yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına, iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine, rüyasında salatalık toplayan kişi kadın ise, temiz saf bir adamla evlenebileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada köpeğe süt içirmek kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına, güzel günlerine gölge düşeceğine rivayet eder.

Rüyada köpeğe süt içmek yeni arkadaşlıklar kuracağına, musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, kafasını toparlayacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments