Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kocasının dilini görmek

Rüyada kocasının dilini görmek

Rüyada kocasının dilini görmek işlerinin kötüye gideceğine, üzüntülerini bölüşeceğine, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken rüya sahibinin, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, beklentilerinin yerine geleceğine, yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına, duygularının karşılık göreceğine, aşkının da kalıcı olacağına, kazancının günden güne düşeceğine rivayet eder.

Rüyada kocasının dilini gördüyseniz:

  • Kendi işinizi kendiniz yapın.

Rüyada kocasının dilini görmek büyük sorunlar ile yaşamak zorunda kalacağına, özellikle genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına, tatilinin yarıda kalmasından ötürü kızgın ve üzgün bir şekilde sorunla ilgilenmeye başlayacağına ve yorgun olduğu için de kendisini bir türlü içinde bulunduğu sıkıntılı duruma adapte edemeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada inek dili görmek girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına alamet eder.

Rüyada dil kesilmesi görmek makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine, çok büyük hayalleri olduğuna, bu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba göstereceğine, bu sayede sorunlarından kurtulacağına, darlığa düşmeyeceğine, alım zorluğu yaşamayacağına tabir olunur.

Rüyada yabancı dil konuşan görmek yeni bir kazanç kapısı açılacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına ve üzüntü duyulan bir durumdan ötürü yaşanan tartışmaların biteceğine, kendisini takdir edenlerin de, çekemeyenlerin de çoğalacağına işaret eder.

Rüyada dil fırçalamak iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine, huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, geleceğe dair şimdiden yatırım yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada dilini kopmuş görmek yeni bir iş olanağı yakalamaya, atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına rivayet eder.

Rüyada dilin kopması görmek maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, mesleğinde uzmanlık yapacağına, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına işarettir.

Rüyada yabancı dil konuşamamak zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, büyük bir adım atılacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments