Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kızgın anne görmek

Rüyada kızgın anne görmek

Rüyada kızgın anne görmek dileklerin ve isteklerin gerçekleşeceğine, her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, hayırlı bir haber alınacağına, pek çok kişinin hayatını kurtaracağına ve sayısız hayır işleyeceğine, zararının büyük olacağına, sorunların tamamen biteceğine, birçok firmadan iş teklifi geleceğine işarettir.

Rüyada kızgın anne gördüyseniz:

  • Kontrolünüz dışında gelişen olaylarla ilgili kendinizi üzmemelisiniz.

Rüyada ölmüş anneyi kızgın görmek rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine, maddi yükünün artacağına rivayet eder.

Rüyada anneyi kızgın görmek çok büyük başarılara imza atacağına, bu sayede kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, kişinin gerek iş, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine ve çevresindekilerle tatsızlık yaşayacağına, ilerlemesi gerekirken, geriye doğru gideceğine inanılır.

Rüyada kızgın anne görmek işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine, bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine ve doğru adımları atmak konusunda zaman kollayacağına, yeni bir iş olanağı yakalamaya rivayet etmektedir.

Rüyada kendini kızgın görmek mutlu günler göreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, kardeşler ya da ortakla aranın açılacağına ve kötü zamanlar geçirileceğine, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Rüyada kızgın balık görmek iş hayatında yaşanan kötü durumlardan ötürü üzüntü ve endişe yaşanacağına, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, böylece aynı hataları yapmayacağına işarettir.

Rüyada kızgın inek görmek bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, makam sahibi olacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, dolayısıyla da imkanlarının artacağına, mallarının ve parasının çoğalacağına, işlerinin de rast gideceğine inanılır.

Rüyada eski sevgiliyi kızgın görmek elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına, inanarak destekleyenlerin de yüzünü kara çıkarmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kızgın hayvan görmek kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına, başarının, mutluluğun ve kazancın azalacağına, mutluluk dolu haberler alacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments