Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kivi yediğini görmek

Rüyada kivi yediğini görmek

Rüyada kivi yediğini görmek karşılığını bulacağına, rüyayı gören kişinin keyfinin kaçacağına, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına ve ağız tadının yerine geleceğine, konforunun yerinde olacağına, muradının gerçekleşeceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına ve büyük adımlar atıp hayat içinde çok iyi bir seviyeye gelineceğine, bir sebeple çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine tabir olunur.

Rüyada kivi yediğini gördüyseniz:

  • Olayların gerçekleşmesini sağlamak için bir girişimde bulunmalısınız.

Rüyada kivi yediğini görmek önceden planlanmış proje veya yolculukların iptal olabileceğine, aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına delalettir.

Rüyada kivi ağacı görmek uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kivi toplamak kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kivi meyvesi görmek kısa sürede başarısının artacağına, tatsız günlerin geride bırakılacağına, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine delalet eder.

Rüyada kivi almak hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen bir sorunun yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına tabir olunur.

Rüyada kivi soymak çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine, yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine, uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına yorulur.

Rüyada kivi reçeli görmek artık daha dikkatli davranacağına, sağlık sorunlarının son bulacağına, sorunların zor bir durum yaşatacağına delalet etmektedir.

Rüyada kivi görmek sorunlarını halletmeyi başaracağına, çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments