Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada keten pantolon görmek

Rüyada keten pantolon görmek

Rüyada keten pantolon görmek parasal olarak tüm sıkıntılarının sona ereceğine, aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına, düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, pişman olacağına, hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine sorunların ve sıkıntıların günden güne artacağına delalettir.

Rüyada keten pantolon gördüyseniz:

  • İniş çıkışlı bir durum tartışmaya dönüşebilir.

Rüyada beyaz keten pantolon görmek çok büyük üzüntü duyacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine, engel teşkil edeceğine ve onu karar aşamasında kısıtlayacağına, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada keten pantolon görmek sağlığını geri kazanacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine ve bol hayır duaları alınacağına işarettir.

Rüyada keten gömlek görmek güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine, kural tanımadan, insanların öğütlerini dinlemeden yaşanacağına, işlerinin aksi yönde ilerlemeye başlayacağına, emeklerinin boşa gideceğine rivayet eder.

Rüyada keten elbise görmek çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine, iflas edeceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine, düzeninin bozulacağına, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine delalet eder.

Rüyada keten gömlek giymek güzelliklere rast gelineceğine, nitelik ve farklılık geleceğine, hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine rivayet eder.

Rüyada keten elbise giymek başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, arkasından konuşup duran ve kendisi hakkında dedikodu yapan biri olduğuna, gerginliğin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada keten çanta görmek iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine ve çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, rızkının artacağına, çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada keten ayakkabı görmek hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, duymadığı sözleri duyacağına ve hiç şahit olmadığı bazı gerçeklere tanıklık edeceğine, tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.